Monique Smit
KidsPop
13:00 uur
zo
12
mrt
Bekijk
Bestel
King Richard
Dinsdagmiddagfilm
13:30 uur
di
14
mrt
Bekijk
Uitverkocht
Mark van de Veerdonk
PODIUMBEEST ONTSNAPT!
20:15 uur
wo
15
mrt
Bekijk
Bestel
Leonard Cohen Tribute Band
Come Healing
20:15 uur
do
16
mrt
Bekijk
Bestel
HNTjong
STOM
16:00 uur
za
18
mrt
Bekijk
Bestel
Christel de Laat
Hoe dan?!
20:15 uur
wo
22
mrt
Bekijk
Bestel
Christel de Laat
Hoe dan?!
20:15 uur
do
23
mrt
Bekijk
Bestel
Christel de Laat
Hoe dan?!
20:15 uur
vr
24
mrt
Bekijk
Bestel
Accordeonvereniging de Lustige Klanken
Renaissance ‘d Amelie
19:30 uur
za
25
mrt
Bekijk
Bestel
Accordeonvereniging de Lustige Klanken
Renaissance ‘d Amelie
13:30 uur
zo
26
mrt
Bekijk
Bestel
The Ukrainian National Ballet
Swan Lake
20:15 uur
wo
29
mrt
Bekijk
Bestel
Rapalje
Scotland´s Story
20:15 uur
do
30
mrt
Bekijk
Bestel
Maria Goos
Seksklimaat
20:15 uur
Bas Birker
In blijde verachting
20:30 uur
Nabil
Absurd
20:15 uur
Harmonie Echo der Kempen
Voorjaarsconcert
20:00 uur
za
15
apr
Bekijk
Bestel
Harmonie Echo der Kempen
Voorjaarsconcert
14:00 uur
zo
16
apr
Bekijk
Bestel
Verrassingsfilm
Dinsdagmiddagfilm
13:30 uur
di
18
apr
Bekijk
Uitverkocht
Sinan Eroglu
Sinan Eroglu zingt Jacques Brel
20:15 uur
wo
19
apr
Bekijk
Bestel
WISH Entertainment
Opgedoekt
20:30 uur
vr
21
apr
Bekijk
Bestel
WISH Entertainment
Opgedoekt
20:30 uur
za
22
apr
Bekijk
Bestel
Slagwerkgroep Harmonie Echo der Kempen
Percussion meets Art
20:00 uur
vr
28
apr
Bekijk
Bestel
Slagwerkgroep Harmonie Echo der Kempen
Percussion meets Art
20:00 uur
za
29
apr
Bekijk
Bestel
Slagwerkgroep Harmonie Echo der Kempen
Percussion meets Art
14:00 uur
zo
30
apr
Bekijk
Bestel
Mohammed Azaay
Jihad van Liefde
20:15 uur
Lieven Scheire
Artificiële Intelligentie (A.I.)
20:15 uur
Toneelschap Beumer & Drost
Het Ding
14:00 uur
Roué Verveer
Gewoon Roué
20:15 uur
do
11
mei
Bekijk
Bestel
Jasper van der Veen
Niet gehinderd door enige kennis
20:15 uur
vr
12
mei
Bekijk
Bestel
Seasession, Nelissen en Kramer
De zus van Frida Kahlo
20:15 uur
za
13
mei
Bekijk
Bestel