Jürgen Theuns

GOOD BOY

Toneel

◆◆◆
do 16 nov ‘23 ◆ 20:30 uur
20:30
Multifesta
tickets
€ 22,50

‘GOOD BOY’ is een hedendaags coming of age verhaal dat als doel heeft invoelbaar te maken hoe het is om ‘anders’ te zijn. De voorstelling is tegelijkertijd een hart onder de riem voor hen die dat zijn en een steun in de rug voor hen die voor deze mensen op willen komen.
Het is een voorstelling die dieper op de populaire thematiek over gender, seksuele voorkeur en identiteit ingaat. Kunnen we werkelijk zijn wie we willen zijn? En wordt dat door onze omgeving geaccepteerd? En als we al mogen zijn wie we zijn, blijven we dan zo of kunnen we ook nog weer veranderen? Vragen die voor iedereen herkenbaar zijn.

Jürgen Theuns vertelt, speelt en zingt het verhaal van zijn leven, bijgestaan door een jonge acteur die Jürgen als puber speelt. Het oprechte autobiografische karakter van ‘GOOD BOY’ zorgt ervoor dat het publiek wordt meegetrokken en recht in het hart

Credits:
Scipt: Jürgen Theuns
Regie: Ewout Eggink
Fotograaf: Vincent van de Ketterij (poster) René Zuiderveld (subfoto)