contact

contact

Bezoekadres
Eerselsedijk 4
5571 CM Bergeijk

Postadres
Postbus 65
5570 AB Bergeijk

KVK Eindhoven: 41088206
BIC: RABONL2U
IBAN: NL 27 RABO 0106 3016 75 (t.n.v. Stichting Gemeenschapswerk Bergeijk)
BTW: NL0026.56.255.B01

Voor vragen over kaarten, voorstellingen en betalingen kun je uitsluitend terecht bij de theaterkassa.

Onze afdelingen
Theaterkassa

Bernadien Michiels en Nina Verhoeven
info@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 1

Directie en programmering
Dries Floris

Marketing en Communicatie
Merel Sengers
merel@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 3
Stan Vlassak

Vormgeving
Job Jansen
job@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 3

Verhuur
Bernadien Michiels
bernadien@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 5

Horecaplanning
Neeltje Hoskam
neeltje@kattendans.nl

Techniek
Jan Seijkens en Job Jansen
techniek@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 5

Financiële administratie
Lian Verschuyten
lian@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 5

Stichting bestuur
Voorzitter: Frank Ruwe
Penningmeester: Eric van der Meijden
Secretaris: Sanne Heesters
Bestuurslid: Fred Das
Bestuurslid: Dries Floris
Bestuurslid: Wil Moeskops

Openingstijden
Theaterkassa
De theaterkassa is geopend op maandag tot en met vrijdag van 13.00 uur tot en met 18.00 uur.

De Kattendans
De Kattendans is geopend op:

Maandag tot en met donderdag: 08.30 uur t/m 24.00 uur
Vrijdag: 08.30 uur t/m 21.00 uur

Daarnaast zijn wij open bij voorstellingen en evenementen.

Tijdens feestdagen en vakanties zijn er aangepaste openingstijden.

contactformulier