contact

contact

Bezoekadres
Eerselsedijk 4
5571 CM Bergeijk

Postadres
Postbus 65
5570 AB Bergeijk

KVK Eindhoven: 41088206
BIC: RABONL2U
IBAN: NL 27 RABO 0106 3016 75 (t.n.v. Stichting Gemeenschapswerk Bergeijk)
BTW: NL0026.56.255.B01

Voor vragen over kaarten, voorstellingen en betalingen kun je uitsluitend terecht bij de theaterkassa: info@kattendans.nl.

Onze afdelingen
Theaterkassa

Meggy Veldman, Nina Verhoeven en Betty Jansen
info@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 1

Directie en programmering
Dries Floris

Marketing en Communicatie
Merel Sengers
merel@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 2
Stan Vlassak

Vormgeving
Job Jansen
job@kattendans.nl

Verhuur
Bernadien Michiels
bernadien@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 3

Horeca
Caroline Sengers
caroline@kattendans.nl

Techniek
Jan Seijkens en Job Jansen
techniek@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 3

Financiële administratie
Lian Verschuyten
lian@kattendans.nl | 0497-571318 keuze 3

Raad van Toezicht
Frank Ruwe
Eric van der Meijden
Sanne Heesters
Fred Das
Kim Meulenbroeks
Bestuurder: Dries Floris

Openingstijden
Theaterkassa
De theaterkassa is geopend op woensdag tot en met vrijdag van 16.00 uur tot en met 19.00 uur en één uur voor aanvang van elke voorstelling.

De Kattendans
De Kattendans is geopend op maandag tot en met vrijdag van 10.00 - 18.00 uur. Daarnaast zijn wij geopend bij activiteiten, voorstellingen en evenementen. Tijdens feestdagen en vakanties gelden er aangepaste openingstijden.